نتایج نهایی مسابقات تیمی ششمین المپیاد ورزشی دانشجویان دختر دانشگاه پیام نور سراسر کشور اعلام شد




تبلیغات ویژه

برای تبلیغات ویژه با ما تماس بگیرید

تبلیغات پیام نوری

نمونه سوالات دروس عمومی

قابل استفاده همه پیام نوری ها

دانلود با فرمت PDF

ارشد فراگیر

بسته های آموزشی ارشد فراگیر

کارشناسی ارشد فراگیر

نمونه سوالات پیام نور

با پاسخنامه / کلیه رشته ها

نمونه سوالات پیام نور



برچسب: دانشجویان دختر دانشگاه پیام نور

نتایج نهایی مسابقات تیمی ششمین المپیاد ورزشی دانشجویان دختر دانشگاه پیام نور سراسر کشور اعلام شد

15588 نتایج نهایی مسابقات تیمی ششمین المپیاد ورزشی دانشجویان دختر دانشگاه پیام نور سراسر کشور اعلام شد

ششمین المپیاد ورزشی دانشجویان دختر دانشگاه پیام نور از ۲۴ مردادماه سال جاری لغایت ۳۰ مردادماه برگزار شد. نتایج نهایی مسابقات تیمی این المپیاد در رشته های هندبال ، والیبال ، فوتسال ، شطرنج و بسکتبال به شرح ذیل است:

شطرنج ( رده بندی تیمی )

 

مقام

تیم (استان )

جمع امتیاز

اول

زنجان

۲۱/۵

دوم

البرز

۱۹

سوم

گیلان

۱۶

چهارم

تهران

۱۶

پنجم

خوزستان

۱۵/۵

ششم

چهارمحال و بختیاری

۱۳/۵

 

نتایج انفرادی )
میز یک

 

نام و نام خانوادگی

تیم (استان)

رتبه

امتیاز

نینا همتی زاده

البرز

اول

 

هاجر حمیداوی

خوزستان

دوم

 

سودابه تیمورپور

آذربایجان غربی

سوم

 

ماهک فرجو

گیلان

   

مهرنوش انصاری

چهارمحال و بختیاری

   

 

نتایج انفرادی )
میزدو

نام و نام خانوادگی

تیم (استان)

رتبه

امتیاز

الناز حمزه لو

زنجان

اول

 

هانیه علی اکبری

گیلان

دوم

 

الهام طالبی

چهارمحال و بختیاری

سوم

 

پریسا همتیان

تهران

   

ندا تیموری

البرز

   

خدیجه فرح بخش

خوزستان

   

 

نتایج انفرادی )
میز سه

نام و نام خانوادگی

تیم (استان)

رتبه

امتیاز

مینا آزادی

خوزستان

اول

 

فرزانه موسوی

زنجان

دوم

 

خدیجه شریف

البرز

سوم

 

زهرا خسروانی

چهارمحال

   

زینب صیادی

تهران

   

مطهره اکبری

خراسان جنوبی

   

 

 

نتایج انفرادی )
میز  چهار

نام و نام خانوادگی

تیم (استان)

رتبه

امتیاز

متین فردی

گیلان

اول

 

زهرا نعمتی فر

زنجان

دوم

 

الهام درخشنده

چهارمحال

سوم

 

فرشته شیری

تهران

   

سمیرا موسوی

خوزستان

   

فاطمه غلامی

خراسان جنوبی

   

 

رشته شطرنج ( نتایج انفرادی )
میز  پنج

 

نام و نام خانوادگی

تیم (استان)

رتبه

امتیاز

مونا سعید پور

تهران

اول

 

سارا خداکرمی

زنجان

دوم

 

ایلار لطفی

اذربایجان غربی

سیوم

 

سهیلا صدیقیان

البرز

   

نرگس محمودی

گیلان

   

 

 

 

قهرمان قهرمانان :

نام و نام خانوادگی

تیم (استان)

امتیاز

نینا همتی زاده

البرز

 

 

 

فوتسال

تیم (استان)

بازیکنان

رتبه

 

قزوین

فرحناز حیدری – زهرا جولیان – مهناز پور سلمان – سامره خانبان – سیما مظفری – ندا طاهره خانی – نگین سفری قلعه – سهیلا مهدی آبادی – عاطفه خلج – سمیرا طاهر خانی – زهرا رحمانی

اول

اصفهان

حسینیه نجاری – مهسا باقری – آزیتا شفیعی – مریم آنالویی – آمنه حیدری – عظیمه شکرانه- نسیبه دادخواه – مرجان احمدی – حسنا شاپور آبادی – فاطمه پناهی درچه – الهام شیخی – عصمت شکوری

دوم

تهران

سمیه طاهری – شبنم مضیقه – مرضیه فتاحی – فریا زرقانی – مدینه دین محمدی – فرزانه توسلی – پریا نوروزی – مهسا محمدیان – ماریه کمانگیر – پروانه رزاقی – فرشته کریمی –طاهره بنی هاشمی

سوم

گیلان

صغری محمدی – هاجر حیدری زاده کیابانی – مریم اصغری – معصومه پیرشالکوهی – سهیلا بارفروشنده –سانازآقاقاضیانی – سهیلا کوهی هفت خانی – بهنوش امینی خواه – نرجس خدمتگزار- سکینه شیر محمد

چهارم

فارس

معصومه زاهدی نژاد – کفایت پور غلامی – سیده محبوبه رضوی –پروین فرهادی – صفورا جعفری -  فاطمه سپاهی – آسیه بهرامی سعادت آبادی – سمیه قادری – الهه کریمی – راضیه رزمجویی –فخریه فصیحی – زهرا صمیمی

پنجم

خوزستان

سهیلا ملمولی تارازی – سحر رمضانی – میترا الماسی – مریم روحی – الهه عرب کمری – ثمینه رئیس زاده – سکینه حسینوند – مریم شمال بخت – جمیله حسینوند – فاطمه محمودی – سوگند معروف

ششم

 


 

 

والیبال

 

تیم (استان)

بازیکنان

رتبه

 

اصفهان

زهره حمامی ریزی – زهرا فتوحی لاسیبی – نسرین مقامی – سمانه سیاوشی – پریسا علایی – زینب قایدی – زهرا جعفر زاده – زهرا کریمی – نرگس عرب – آسیه حبیب زاده – منیره زارع – اعظم مهاجر طادی

اول

آ.شرقی

مینا خراسانی – سیما خادم حسینی – راضیه یوسفی – سنبل با ج = لیلا حسن نژاد – سهیلا مهتری – سونا صناعی – مهناز محمدی – نسرین اللهیاری – هاله دایی بادکوبه – الهه گل محمدی – صونا اصل

دوم

فارس

شیوا حبیب آگهی – ساناز حاجی زاده – شیما صمدی – فرانک کارگر – زینب اکبر پور – سمیه فرزاه – نسرین محمود زاده – شیما دهقانی – رقیه یزدانی – زهرا خانبازی سبوکی – مهرنوش چراغی – سارا قاسمی

سوم

تهران

سپیده ضیائی حسین نژاد – فرناز طاهری – منصوره یزد چی – منیره چیت سازی – شهلا رستمی منش – یاسمن ناظری آقا بابا – محبوبه یزد چی – ناهید محسنی – منصوره عباسی – سوده رضایی – مرجان فراهانی – زینب آسیابی

چهارم

البرز

زینب کریمی – منصوره فلاح نژاد – مینا زارعی نژاد – نسیم اوژند – زهرا اصل دهقان – سعیده فصاحتی – تینا صفاری پور – میترا احمدی – مهسا صدقی – فاطمه نور محمد – آذر خواجه وندی – فاطمه توکلی

پنجم

قم

فاطمه لک – فاطمه استادیان خانی – لیلا یزدی نوش آبادی- نسرین خدایاری- معصومه کرمانی –                    مرضیه جعفری – خدیجه میرزایی – لیلی قاسمی – نعیمه  موسوی پور – معصومه زارعی –

 آزاده ایل سعادتمند – زهره بهاری  حصارلو

ششم

 


 

 

 

بسکتبال

 

تیم (استان)

بازیکنان

رتبه

 

اصفهان

فرزانه کیخانی – زینب فتحی – سمیرا ملکی فر – هاجر مهدیخانی – نازلی بغوزیان – فهیمه عظیمی – سپیده رزاز زاده – سیما صادقی زاده – سهیلا سالاری – شیوا معظمی – نرجس اعرابی – معصومه اسمعیل زاده

اول

تهران

آتوسا نوری – نفیسه شالفروش – نیلوفر باقری – سروناز فکرتی – مینو نوروزی – فاطمه همتی نسب – مریم عدالت کار مقدم – فاطمه سادات میرسلطانی – هنگامه بذرافشان – فاطمه ذوالفقاری – سارا ایوانی

دوم

خوزستان

ابتسام خرسان – نرجس غزی – نگار نامداری – زهره مکوندی – فرخنده ساکی – مریم پور خلف – زینب خمیسی – آزاده حاتمی – مرضیه محمدی لوائی – سحر خواجه گودری – فائزه خلفی – مریم محمدی

سوم

البرز

الهه کریمی – امینه قربان زاده – سیده طاهره  میر قادری – رکسانا خوشنویسان – مریم دادار – سمیه جزقربانی – مرجان عبادی – الهام برگی – مژگان روستایی – نیلوفر قاجاریه – ماندانا بریری – زهرا فتحی سردهابی

چهارم

خ.رضوی

سارا موسوی – وحیده تقیان – سحر رضا زاده گلی – سمانه توافقی – فرشته حصاری – نیلوفر حسین زاده – ویدا اکبری – مهسا تقدمی عصمتی – مینا غفاریان – سمیرا سیف الهی – ژیلا شریفی – غزاله کاظمی

پنجم

فارس

نرجس کریم آقایی – زهرا پور نوروز – زهرا زارع – نگین زارع – لیلا صداقت – ریحانه صادقی -  راضیه احمدی مسقانی – رزیتا فرهودی – آرزو پاکزاد – زهرا خوشخو – مرضیه نوروز پور – نازنین محمدی

ششم

 

 

 

 

 

 

 

 

 

هندبال

تیم (استان)

بازیکنان

رتبه

 

تهران

الناز رمضانپور – ساناز رمضانپور – سمیه قاسمی – مینا وظن پرست – ساناز رجبی – مهسا یزدانی- متین نجد سمیعی – نعیمه شمشیری – مریم یوسفی  – سمانه قاسمی – الهام نظری – هانیه لک – سعیده قدرتی – مهسا بدخشان

اول

کردستان

پریا فرجی – سیده فاطمه حسینی – اسری فتاحی کردستانی – سیران رجبی نیا – شقایق باپیری – پریا علاقه بند بهرامی – دلنیا محمودی – فایزه صیادی – فرانک اسدی – راشین حمیدی

دوم

اصفهان

سهیلا هیبت اصفهانی – مینا نصر اصفهانی – بهاره خاکی – میترا رییسی گهرویی – اعظم کیانی قلعه – نسرین ترکان قلعه – نسا فتحی ملک – سیده ندا احمدی – مرجان شیخی – مهسا برزو اصفهانی –سارا شاکری – مریم جعفر پور – اعظم ترکی – سمیرا منصوری

سوم

خ. رضوی

هما قربانزاده – فهیمه شرشبی – زهرا شعبانی – پریا حنایی فریمانی – منصوره همتیان – نرگس نوروزی – نرگس قربان علی زاده – مونا سنگ سفیدی – طاهره کاووسی – فاطمه عاشوری فر یمانی – مریم کریم زاده – اعظم حسن زاده یدکی – سوسن رمضانی – سعیده رمضانی

چهارم

همدان

نکیسا نصرتی – سمیرا سلیمانی – فر زانه اسکندری – سیما وزینی غفور – فتانه ابراهیمی – شیرین احمدوند – فاطمه گرجی – مهشاد طاهری – مرضیه محبت پور –مریم بشیری – زهرا عسگری – سحر فرجی – مژگان زهره وند – مرجان احمدی راد

پنجم

گیلان

پرستو ملکی بفراجرد – هانیه احمدی دوگوری – لیلا شهباز پور – سحر موقتی مقدم – زهرا حبیبی بجار کنی – تینا قربانی پور دوبخشری – فرحناز فردتازه آبادی – سیده صدیقه قاسمی – زهرا قنبری پزانی – زهرا عباسی مردخه – ندا شریفی کوفلی – فاطمه قوامی –سپیده واقعی دوست

 ششم

 

نتایج مسابقات انفرادی ششمین المپیاد ورزشی دانشجویان دختر دانشگاه پیام نور سراسر کشور اعلام شد.

15261 218x300 نتایج مسابقات انفرادی ششمین المپیاد ورزشی دانشجویان دختر دانشگاه پیام نور سراسر کشور اعلام شد.
نتایج مسابقات انفرادی این المپیاد در رشته های بدمینتون، شنا ، کاراته، تکواندو، تنیس روی میز، طپانچه بادی و دومیدانی به شرح زیر است:

بدمینتون (رده بندی تیمی)

 

تیم (استان)

 

بازیکنان

 

رتبه

تهران

آمنه میرزایی – زهرا فیروز بهرامی – شهره امجدیان – هرمین آرمین مهر –سعیده سهرابی – زهرا رحیمی                           مربی :شیما حیدرزاده

اول

همدان

سمیه صدری – شهره غیاثوند – عطیه شاه حسینی – مهسارحیمی – زهره شیری                                                      مربی: نسیم حمزه لو

دوم

قم

سمیرا حقیقی – زهره صادقی – ساناز پیرمرادی – مونا چشمه – نرگس سراجی – سمیه گلی                                       مربی : شیرین شیرزاد

سوم

 

 

(رده بندی انفرادی)

 

نام  و نام خانوادگی

 

تیم (استان)

 

رتبه

 

آمنه میرزایی

تهران

اول

زهرا فیروز بهرامی

تهران

دوم

زهره صادقی

قم

سوم

 

 

 

 ( رده بندی دوبل)

تیم (استان)

بازیکنان

رتبه

 

قم

ساناز پیر مرادی – سمیرا حقیقی

اول

تهران

زهرا رحیمی – سعیده سهرابی

دوم

تهران

هرمین آرمین مهر – شهره امجدیان

سوم

 

 

 

 

(رده بندی تیمی)  تنیس روی میز

تیم (استان)

بازیکنان

رتبه

آذربایجان شرقی

نسیم رنجبر – شهربانو ناصری – مینا فرشباف

مربی : لیلا اسعدی

اول

اصفهان

مریم انصارالحسینی – مژگا ن شوشتری – رضوان صافی – مرضیه محمدجعفری

مربی:پریوش رفیعی

دوم

خوزستان

سارینا آل مذکور – سعیده هویزه – سمیه دشتستانی – مریم بردبار

مربی :سوسن سرداری

سوم

تهران

تهمینه باقر پور – مونا قدیانلو – مریم بهرامی – مژگان شادکاملو

مربی: فریده بدری کوهی

سوم (مشترک)


(رده بندی انفرادی)

نام و نام خانوادگی

تیم (استان)

رتبه

نسیبه رنجبر

آذربایجان شرقی

اول

مریم انصارالحسینی

اصفهان

دوم

سارینا آل مذکور

خوزستان

سوم

سعیده هویزه

خوزستان

سوم (مشترک)

 

(رده بندی دوبل)

نام و نام خانوادگی

تیم (استان)

رتبه

 

نسیبه رنجبر – شهربانو ناصری

آذربایجان شرقی

اول

سارینا آل مذکور – سعیده هویزه

خوزستان

دوم

مریم انصارالحسینی – مژگان شوشتری

اصفهان

سوم

حوریه آل طه – نگین طاهری مقدم

مرکزی

سوم (مشترک)

 

 

 

 

نتایج شنا

۲۷/۵/۹۲

 

 

۱۰

۶۶ متر قورباغه

تاریخ: ۲۷/۰۵/۹۲

یکشنبه

نتیجه نهایی

 

 

۱۰

نام و نام خانوادگی

باشگاه

خط

دسته

رکورد

مقام

امتیاز

۱

فاطمه خسروی

کرمانشاه

۵

۳

۲۶-۰۵-۰۱

اول

۱۸

۲

سارا مینایی فر

قزوین

۲

۳

۷۹-۰۶-۰۱

دوم

۱۶

۳

زهرا خسروی

قزوین

۴

۳

۹۰-۰۸-۰۱

سوم

۱۵

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نتایج شنا

۲۷/۵/۹۲

 

 

۱۱

۲۰۰متر آزاد

تاریخ: ۲۷/۰۵/۹۲

یکشنبه

نتیجه نهایی

 

 

۱۰

نام و نام خانوادگی

باشگاه

خط

دسته

رکورد

مقام

امتیاز

۱

نسیم مقیمی

تهران

۴

۲

۸۹-۰۴-۰۳

اول

۱۸

۲

مهدیه ریاضی

قزوین

۵

۲

۱۲-۲۰-۰۳

دوم

۱۶

۳

ثریا سلیمی راسخ

البرز

۳

۲

۸۲-۲۰-۰۳

سوم

۱۵

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نتایج شنا

۲۷/۵/۹۲

 

۱۲

۱۰۰ متر کرال پشت

تاریخ: ۲۷/۰۵/۹۲

یکشنبه

نتیجه نهایی

 

 

 

ردیف

نام و نام خانوادگی

باشگاه

خط

دسته

رکورد

مقام

امتیاز

۱

مهرنوش مهرنگار

قزوین

۵

۲

۹۷-۳۰-۰۱

اول

۱۸

۲

الهه نادری دهکردی

تهران

۴

۲

۱۱-۳۱-۰۱

دوم

۱۶

۳

فاطمه یزدی مهریزی

تهران

۶

۲

۶۵-۳۷-۰۱

سوم

۱۵

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نتایج شنا

۲۷/۵/۹۲

 

۱۳

۴*۶۶ متر مختلط تیمی

تاریخ: ۲۷/۰۵/۹۲

یکشنبه

نتیجه نهایی

 

ردیف

نام و نام خانوادگی

باشگاه

خط

دسته

رکورد

مقام

امتیاز

۱

الهه نادری دهکردی

ریحانه صفرآبادی فراهانی

فاطمه یزدی مهریزی

نسیم مقیمی

تهران

۴

۲

۰۷-۵۱-۰۳

اول

۳۶

۲

سارا مینایی فر

زهرا خسروی

مهرنوش مهرنگار

مهدیه ریاضی

قزوین

۵

۲

۷۸-۰۰-۰۴

دوم

۳۲

۳

ساناز نوری

شیوا نوروزیان

آیدا همراهی

سپیده آراسته

آذربایجان شرقی

۶

۲

۹۴-۳۳-۰۴

سوم

۳۰

 


(رده بندی انفرادی)
ماده: تفنگ بادی

نام و نام خانوادگی

تیم (استان)

رتبه

امتیاز

سمیه نجاری

مرکزی

اول

۳۹۰

مرضیه فریر زاده

اصفهان

دوم

۳۸۹

مریم فیضی

تهران

سوم

۳۸۴

سمیه ستوده خیرآبادی

فارس

چهارم

۳۸۱

فاطمه رمضانی

مرکزی

پنجم

۳۷۹

منیره جمور

همدان

ششم

۳۷۷

 

(رده بندی تیمی)
ماده: تفنگ بادی

تیم (استان)

بازیکنان

رتبه

امتیاز

مرکزی

فاطمه رمضانی – فاطمه دارابی – سمیه نجاری

اول

۱۱۴۴

همدان

منیره جمور – اعظم سهرابی – زهرا کریمی

دوم

۱۰۰۶

زنجان

سیما صالحی – سحر حسینی – رقیه محمدی

سوم

۹۹۲


(رده بندی انفرادی)
ماده: تپانچه بادی

نام و نام خانوادگی

تیم (استان)

رتبه

امتیاز

راضیه برخورداری

قزوین

اول

۳۷۴

نازنین منصوری

چهارمحال و بختیاری

دوم

۳۶۹

نیلوفر برخورداری

قزوین

سوم

۳۶۵


(رده بندی تیمی)
ماده: تپانچه بادی

تیم (استان)

بازیکنان

رتبه

امتیاز

تهران

بهارک ایمانی – محبوبه درافشانیان  – معصومه تنهائی

اول

۱۰۶۹

قزوین

راضیه برخورداری – زیبا لطفی – نیلوفر برخورداری

دوم

۱۰۶۷

مرکزی

نسرین نوری – فاطمه غنیمتی – فاطمه عرب

سوم

۱۰۵۴

(رده بندی نهایی تیمی)

مرکزی

اول

۲۹

قزوین

دوم

۱۶

تهران

سوم

۱۴

 

 

 

طپانچه بادی

رتبه

نام ورزشکار

نتیجه انفرادی

نتیجه تیمی

دانشگاه

توضیحات

اول

بهارک ایمانی

۳۴۹

۱۰۶۹

تهران

 

محبوبه درافشانیان

۳۶۱

معصومه تنهائی

۳۵۹

دوم

 

راضیه برخورداری

۳۷۴

۱۰۶۷

قزوین

 

زیبا لطفی

۳۲۸

نیلوفربرخورداری

۳۶۵

سوم

نسرین نوری

۳۴۶

۱۰۵۴

مرکزی

 

فاطمه غنیمتی

۳۴۸

فاطمه عرب

۳۶۰

 

 

تکواندو

رتبه

تیم(استان)

مدال های کسب شده

جمع امتیاز

طلا

نقره

برنز

اول

گیلان

۲

۲

-

۴۰

دوم

تهران

۲

۱

۲

۳۶

سوم

البرز

۲

-

۱

۳۰

سوم

قزوین

۱

۲

۱

۳۰

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

( نتایج  انفرادی )
وزن :

kg46 –

 

نام و نام خانوادگی

تیم (استان)

رتبه

پروین کشاورز

قزوین

اول

فرانک ساسانی

گیلان

دوم

هانیه مرادپور

آ.شرقی

سوم

سلیمه شهابی

تهران

سوم

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

( نتایج  انفرادی )

وزن : kg49-

 

نام و نام خانوادگی

تیم (استان)

رتبه

سپیده توتچی

گیلان

اول

مهسا روستایی

تهران

دوم

آتوسا فرهمند

البرز

سوم

شهلا قهرمانی

زنجان

سوم

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

( نتایج  انفرادی )
وزن : kg53-

نام و نام خانوادگی

تیم (استان)

رتبه

فریما ساسانی

گیلان

اول

سمیه غلامی

خراسان رضوی

دوم

سمیرا فرجی

تهران

سوم

لیلا اجلی

زنجان

سوم

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

( نتایج  انفرادی )
وزن : kg57-

نام و نام خانوادگی

تیم (استان)

رتبه

فرزانه عسگری

مازندران

اول

الناز شکوری

خراسان رضوی

دوم

زهرا بشارت

آذربایجان غربی

سوم

طیبه معلمی

قم

سوم

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

( نتایج  انفرادی )
وزن : kg62-

نام و نام خانوادگی

تیم (استان)

رتبه

ملیحه قادری

البرز

اول

حنانه همتی

گیلان

دوم

تکتم ترکمنی

خراسان رضوی

سوم

افسانه سیدجعفری

آذربایجان غربی

سوم

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

( نتایج  انفرادی )
وزن : kg67-

 

نام و نام خانوادگی

تیم (استان)

رتبه

نرگس باقری

تهران

اول

آتوسا کاکاوند

قزوین

دوم

مبینا گلی

مازندران

سوم

ناهید شامی

زنجان

سوم

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

( نتایج  انفرادی )
وزن : kg73-

 

 

نام و نام خانوادگی

تیم (استان)

رتبه

صبا قاسمی

تهران

اول

الهام اسفندیاری

قزوین

دوم

امینه عباس لو

کرمان

سوم

فهیمه شکوهمند

سمنان

سوم

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

( نتایج  انفرادی )
وزن : kg73+

 

نام و نام خانوادگی

تیم (استان)

رتبه

صدیقه کردمنجیری

البرز

اول

مهسا زاور

آذربایجان شرقی

دوم

الناز امیری

قزوین

سوم

مهناز عموزاده

مازندران

سوم

 

 

 


نتایج مسابقه دو و میدانی

( رده بندی تیمی )

رتبه

تیم (استان)

مدال های کسب شده

جمع امتیاز

طلا

نقره

برنز

اول

کرمان

۴

۵

۵۵

دوم

گیلان

۲

۲

۳

۴۴

سوم

خراسان رضوی

۳

۲

۲

۴۳

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

(نتایج انفرادی)
ماده : ۶۰ متر

 

نام و نام خانوادگی

تیم (استان)

رتبه

فریده دریایی

کرمان

اول

ندا سلطانی

فارس

دوم

فاطمه محمودی

گیلان

سوم

 

 

( نتایج  انفرادی )
ماده : ۲۰۰ متر

 

نام و نام خانوادگی

تیم (استان)

رتبه

فریده دریایی

کرمان

اول

رژین رخام

گیلان

دوم

فاطمه محمودی

گیلان

سوم

 

 

 

 

 

 

( نتایج  انفرادی )
ماده : ۴۰۰ متر

نام و نام خانوادگی

تیم (استان)

رتبه

رژین رخام

گیلان

اول

جواهر زمانی

گلستان

دوم

یاسمن قراگوزلو

البرز

سوم

 

( نتایج  انفرادی )
ماده : ۸۰۰متر

نام و نام خانوادگی

تیم (استان)

رتبه

حکیمه مقیمی

فارس

اول

سحر جیریه

کرمان

دوم

حمیده جوان

خراسان رضوی

سوم

 

( نتایج  انفرادی )
ماده : ۱۵۰۰ متر

نام و نام خانوادگی

تیم (استان)

رتبه

مهلا اکبر پور

کرمان

اول

سحر جیریه

کرمان

دوم

کبری عزیزی

زنجان

سوم

 

( نتایج  انفرادی )
ماده : ۳۰۰۰متر

نام و نام خانوادگی

تیم (استان)

رتبه

حمیده جوان

خراسان رضوی

اول

مهلا اکبر پور

کرمان

دوم

کبری عزیزی

زنجان

سوم

 

( نتایج  انفرادی )
ماده : ۶۰ متر با مانع

نام و نام خانوادگی

تیم (استان)

رتبه

جمیله سیفی

خراسان رضوی

اول

مژگان پاکدل

گلستان

دوم

فریده نوریان

همدان

سوم

 

 

( نتایج  انفرادی )
ماده : ۲۰۰×۴ متر امدادی

نام و نام خانوادگی

تیم (استان)

رتبه

رژین رخام- فاطمه محمودی –فاطمه محمدی – شهره  فیروزی

گیلان

اول

فریده دریایی – سحر جیریه-  مهلا اکبرپور- سمیه توکلی

کرمان

دوم

جمیله سیفی – فائزه بلوچی – شیرین قرایی – فاطمه علیزاده.

خراسان رضوی

سوم

 

( نتایج  انفرادی )
ماده : پرتاب وزنه

نام و نام خانوادگی

تیم (استان)

رتبه

مهسا رفیعی

زنجان

اول

عاطفه مهدوی

گیلان

دوم

زهرا ایده لویی

زنجان

سوم

 

( نتایج  انفرادی )
ماده : پرتاب  دیسک

نام و نام خانوادگی

تیم (استان)

رتبه

ژاله کاردان

اردبیل

اول

حدیث شریفی نیا

خراسان رضوی

دوم

مهسا رفیعی

زنجان

سوم

 

( نتایج  انفرادی )
ماده : پرتاب نیزه

نام و نام خانوادگی

تیم (استان)

رتبه

حدیث شریفی نیا

خراسان رضوی

اول

المیرا بهشتی

اردبیل

دوم

زهرا ایده لویی

زنجان

سوم

 

( نتایج  انفرادی )

ماده : پرش ارتفاع

نام و نام خانوادگی

تیم (استان)

رتبه

مرجان ساجدی نیا

کرمان

اول

ندا بابایی

کرمان

دوم

فاطمه محمدی

گیلان

سوم

 

( نتایج  انفرادی )

ماده : پرش طول

نام و نام خانوادگی

تیم (استان)

رتبه

جواهر زمانی

گلستان

اول

جمیله سیفی

خراسان رضوی

دوم

فاطمه محمدی

قم

سوم

 

 

نام و نام خانوادگی

تیم (استان)

رتبه

طلا

نقره

برنز

فریده دریایی

کرمان

۲

۱

قهرمان قهرمانان دوومیدانی

  کاراته

ماده / وزن

مقام اول

استان

دوم

استان

سوم

استان

سوم مشترک

استان

پنجم

استان

ششم

استان

کومیته/ kg 50-

زهرا سادات حسینی

کرمانشاه

مینا رفیعی

مرکزی

آزاده هاشمی

مازندران

احیا قیدی

گیلان

الهام باطنی

اصفهان

رویا عبادی

آذ.غربی

 

کومیته/ kg 55-

زینب دوستداری

کرمانشاه

الهه احمدی

مرکزی

عصمت

کریم آبادی

مازندران

فائزه کرمی

تهران

مریم هرمزی

خوزستان

طیبه موسوی

فارس

 

کومیته/ kg 61-

شکوفه

آل سعدی

فارس

هدی داربوی

مازندران

ارمغان ظهورطلب

گیلان

مژگان اکبری

تهران

حدیثه فامرینی

مرکزی

زیبا

خلو حبیبی

همدان

 

کومیته/ kg 68-

میترا صالحی

مازندران

رضوان اسیوندی

اصفهان

سمانه فرهادیان

خ.رضوی

الهه دهقانی

خوزستان

سیما جعفری

مرکزی

عذرا ختامی

آذ.غربی

 

کومیته/ kg 68+

سعیده خورسندی

تهران

زهرا میرزاخانیان

اصفهان

جمیله ابراهیم زاده

آذ. شرقی

شیما قهرمانی

کرمانشاه

ساره

زید آبادی

کرمان

سروه زارعی

کردستان

 

کاتا انفرادی

مهسا افسانه

تهران

فاطمه جعفری

البرز

آمنه حلفی

خوزستان

زهرا

 بزرگ زاده

گیلان

سعیده جاوری

اصفهان

صدیقه موسوی

مازندران

 

کاتا تیمی

افسانه رمیده

سمیرا توکلی

صدیقه موسوی

مازندران

مرسده فلاحتی

رقیه قربانی

زهرا بزرگ زاده

گیلان

اعظم صاحبی

زهرا طاهری

سیما فرح بخش

خ.رضوی

 

فاطمه جعفری

مهری ذوالفقاری

پروانه محمد زاده

البرز

لیلا

 حسین زاده

شهلا پورابراهیم

مریم حیدری

آذ.شرقی

آمنه حلفی

مهدیس مکوندی

مریم عالی پور

خوزستان

 

 


ردیف

استان

مقام

۱

مازندران

اول

۲

تهران

دوم

۳

کرمانشاه

سوم

۴

گیلان

سوم مشترک

۵

اصفهان – مرکزی

پنجم

۶

خوزستان

ششم

۷

البرز

هفتم

۸

فارس

هشتم

 

تبلیغات متنی | ویزا کارت | پی پال